Komplet Czapka i szalik BEERA wełniany Z PUDEŁKIEM

119,00 zł

60 sztuk dostępnych

Czapka + szalik komplet zimowy - JAKOŚĆ PIERWSZA PRODUKT POLSKI!!!

Materiał elastyczny, bardzo przyjemny w dotyku. Idealnie nadaje się na zimową porę, piękny dodatek do stylizacji. Komplet jest średniej grubości bez polara w  środku.

Zestaw jest wełniany w połączeniu z akrylem, dzięki któremu materiał nie jest "gryzący" tylko bardzo miły i bardziej komfortowy w użytkowaniu.

Tabela rozmiarów

Czapka jest lekka i przewiewna a materiał nie uciska głowy, dzięki czemu czapka nie odkształca włosówjak również nie powoduje ich uszkodzeń.

Wysokiej jakości zestaw w kilku modnych kolorach.

Wymiary zestawu bez rozciągania na płasko:

Długość czapki: 25 cm

Szerokość czapki na dole: 22 cm

Długość szalika: 190 cm

Szerokość szalika: 30 cm

Skład materiału: 

75% PAN - MATERIAŁ SYNTETYCZNY

18% WO - WEŁNA

7% PA - TWORZYWO SZTUCZNE

PAN – POLIAKRYLONITRYL – to materiał syntetyczny. Nie deformuje się po praniu. Jest on ciepły, miękki i wytrzymały. Cechuje się odpornością na zmiany temperatury, promieniowanie słoneczne i wilgoć. Poliakrylonitryl przypomina wełnę, a mole nie są mu straszne. Dzięki swoim właściwościom zatrzymuje ciepło, dlatego jest używany do produkcji ubrań zimowych

WEŁNA – największą cechą tego materiału jest to, że zatrzymuje ciepło. Dodatkowo dostosowuje się do temperatury. Gdy jest gorąco, chłodzi nas, a gdy jest zimo, ogrzewa. Jest higroskopijna, co oznacza, że z łatwością wchłania pot. Dodatkowo jest wytrzymała na ścierania.

Komplet pakowany w świąteczne pudełko (wzór ze zdjęcia) o wymiarach 30cmx30cm jest złożone a komplet wsadzony do środka, owinięty bibułą, całość wysyłana w drugim kartonie zabezpieczającym.