Kiedy przysługuje darmowy zwrot?

Każdemu klientowi przysługuje darmowy zwrot zakupionego towaru w sklepie ejazzy.pl. Nie ma dla nas znaczenia, za jaką kwotę zrobiłeś zakupy, ani jaką opcję dostawy wybrałeś. Nie wymagamy podania przyczyny zwrotu.

Jaki jest czas na zwrot?

Na zwrot towaru przysługuje 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Aby termin został zachowany, należy poinformować nas drogą mailową lub przez formularz kontaktowy, znajdujący się w zakładce kontakt, o chęci dokonania zwrotu w terminie nie przekraczającym 30 dni od daty otrzymania przesyłki.

W jaki sposób otrzymasz zwrot?

Zwrotu gotówki za zakupiony towar, dokonujemy na konto bankowe wskazane przez klienta. Zwrotowi podlega cena produktu oraz cena kosztów dostawy (jest to najniższa oferowana przez ejazzy.pl cena kosztów dostawy, jak wynika z regulaminu sklepu internetowego). Zwrot gotówki następuje niezwłocznie po otrzymaniu przez nas towaru, nie dłużej niż 14 dni od dnia w którym został on do nas wysłany.

 Darmowy zwrot, krok po kroku:

  1. Poinformuj nas drogą mailową na kontakt@ejazzy.pl lub przez formularz kontaktowy o chęci dokonania zwrotu towaru. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz danych adresowych kupującego, a także nazwę zakupionego towaru.
  2. Wraz z przesyłką (zakupionym w ejazzy.pl produktem) został wysłany paragon oraz odstąpienie od umowy, który należy uzupełnić. Paragon wraz z odstąpieniem od umowy, prosimy o włożenie do przesyłki i zapakowanie jej.
  3. W odpowiedzi na informację o zwrocie, prześlemy na adres email kupującego etykietę zwrotną, którą należy przykleić na przesyłkę. Osoba, która będzie się  kontaktować mailowo, poprosi również o wskazanie daty w której kurier może podjechać po przesyłkę. Kuriera zamawiamy do godz. 11.30 każdego dnia, odbiór przesyłek następuje w ten sam dzień w godzinach 12.00-16.00.
  4. Kurier odbiera ze wskazanego przez klienta adresu przesyłkę.
  5. Po otrzymaniu przesyłki, dokonaniu oceny czy produkt jest w nienaruszonym stanie dokonujemy zwrotu gotówki na konto, wskazane przez klienta w odstąpieniu od umowy.

Okres oczekiwania na zwrot, pomiędzy przekazaniem kurierowi przesyłki zwrotnej a zwrotowi gotówki przez ejazzy.pl, przeważnie nie przekracza 5 dni roboczych.