Newsletter Jazzy.                                        RABATOWE SMS                                     Promocje w twoich rękach!

Newsletter jest bardzo prostym i przyjaznym dla Ciebie sposobem na zapoznanie się z aktualną ofertą naszego sklepu, bez wychodzenia z domu. Ma na celu nagradzanie Naszych stałych klientów rabatami na zakupy w sklepach stacjonarnych Jazzy ale również w sklepie on-line ejazzy.pl. Rabaty otrzymasz w postaci SMS na Swój numer telefonu, przy zakupie wystarczy okazać go przy kasie sprzedawcy, lub wpisać przy zamówieniu (specjalne pole kod rabatowy) w sklepie on-line. Kody rabatowe będą obejmowały wybrane produkty np.(torebki, botki, kozaki, portfele) lub wybrane marki (np. big star, nobo, monnari), przy wyprzedażach sezonowych jest możliwość otrzymania kodu na cały asortyment. Przy kodzie rabatowym znajdzie się również informacja od kiedy i do jakiej daty kod rabatowy obowiązuje.

Sposoby zgłoszenia się do newslettera Jazzy

Odwiedź nasz sklep internetowy ejazzy.pl zarejestruj się i wyraź zgodę na przystąpienie do newslettera, nie zapomnij uzupełnić aktualnego numeru telefonu.

Korzyści jakie ze sobą niesie uczestniczenie w newsletter Jazzy:

1. Otrzymywanie kodów rabatowych na Twój telefon z informacjami jakie produkty podlegają rabatom, jaka jest data ważność kodu.

2. Kody rabatowe będą również łączyć się z innymi promocjami na sklepach.

3. Kody rabatowe będzie można wykorzystać również przy zakupie w naszym sklepie stacjonarnym.

4. Otrzymasz drogą mailową aktualną ofertę sklepu (raz w miesiącu, nie jest naszą intencją zaśmiecanie Twojej osobistej skrzynki mailowej niepotrzebnymi ulotkami) z informacja o promocjach.

Masz możliwość zmiany swoich danych lub ich całkowitego wycofania (z czego będzie nam niezmiernie przykro), z naszej bazy klientów w następujący sposób:

1. Jeżeli jesteś zarejestrowana/wany na naszym sklepie on-line, aby zmienić Swoje dane zaloguj się i edytuj dane. Zmiana nastąpi automatycznie.

2. Aby zrezygnować z newslettera ejazzy.pl usuń swoje konto. Możesz założyć nowe konto w którym nie wyrazisz zgody na uczestnictwo w newletter Jazzy.

Wycofana usługa newsletter może zostać przywrócona poprzez ponowne zgłoszenie.

Jako zespół Jazzy dokładamy pełnych starań dla bezpieczeństwa Twoich danych osobowych. Jeżeli Masz jakieś wątpliwości, porozmawiaj z naszym sprzedawcą lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem ejazzy.pl formularz kontaktowy.

Mamy nadzieje, że te informacje pomogą Ci w podjęciu decyzji o przystąpieniu do klientów Jazzy.

Zapisz się a rabaty będą w Twoich rekach!