KIM JESTEŚMY?

ejazzy.pl to internetowa odsłona rozwijającej się sieci sklepów Jazzy działającej na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego. W naszej ofercie posiadamy marki cieszące się uznaniem klientów, z którymi współpracujemy od dłuższego czasu. Dzięki temu możemy zaproponować klientowi nie tylko atrakcyjne modele obuwia, torebek jak i galanteri, ale również bezproblemowe i szybkie rozpatrywanie ewentualnych reklamacji.

CO OFERUJEMY?

Dążymy do tego by wizytówką naszej firmy stały się nie tylko produkty, jak najlepszej jakości z estetycznym wykonaniem, ale również wysoka jakość całego procesu sprzedaży. Naszą intencją jest przenieść sklep obuwniczy do Twojego domu, tak abyś mogła/mógł w zaciszu własnego fotela, przy gorącej kawie wybrać produkty dla siebie, w najlepszej cenie. Opisy naszych butów oraz torebek są konsultowane z wieloletnimi sprzedawcami, dzięki czemu dowiesz się o wszystkich cechach produktu. Ponadto nasz zespół sam testuje wszystkie wzory obuwia tak aby wybrać, z modeli dostępnych na rynku, te najwygodniejsze i o jak najmniejszym współczynniku reklamacji. Pragniemy uniknąć sytuacji testowania nowych modeli na Tobie, królikiem doświadczalnym jesteśmy my, aby przekonać się na własnej skórze o wadach konstrukcyjnych butów np. twardych, obcierający zapiętkach, źle wyprofilowanych szpilkach, butach słabo sklejonych czy podeszwach z pękających materiałów.

Podążanie za trendami to nasza praca, jednak zdajemy sobie sprawę, że wiele nowoczesnych modeli nie odpowiada standardom ubioru biurowego oraz wielu specjalnym okazją, dlatego w naszej ofercie znajdziesz obuwie z rodzaju klasycznej elegancji.

NASZ CEL

Zespół Jazzy dołoży wszelkich starań aby zakupy w naszym sklepie on-line, przebiegały w sposób wygodny i szybki a kontakt z nami był łatwy. Na stronie sklepu znajduje się regulamin, skonstruowany tak aby ułatwić nam współprace z Tobą, a nie ograniczać Ci możliwości reklamacji czy dokonywania zwrotu towaru, które są Twoim prawem a naszym obowiązkiem.

Pragniemy abyś obdarzyła/obdarzył nas zaufaniem, tak jak zrobili to już nasi klienci sklepów stacjonarnych JAZZY.


Zapraszamy na zakupy! eJAZZY.pl